Post thumbnail

Počínaje dnešním dnem bych vám chtěl představit naší sekci League of Legends Academy, celou tuto sekci nám již představí kapitán týmu:

“Ahoj, všechno to začalo 3 roky zpět, kdy jsem se s kluky poznal a postupem času jsme si začali říkat, že si pro srandu založíme tým, abychom mohli hrát flexky, clashe a bavit se u toho. Také se tak stalo, tým jsme si jako parta 5 kamarádů založili a začali jsme hrát, čím déle jsme hráli, tím více se to začalo ”tryhardit” a začali jsme mít větší cíle, které vygradovali letos, kdy jsme se po několika změnách v soupisce a několika dnech dřiny dostali do organizace. Jménem kapitána týmu chci kluky prozatím pochválit za výkony, které předvádí, ale každý v týmu víme, že máme ještě na čem pracovat a že je co zlepšovat. Náš momentální společný cíl je vyhrát LAF Ligu a postupně zvedat naše schopnosti a dostat se samozřejmě do některé ze zahraničních lig. Jménem celého týmu chci ještě poděkovat za šanci reprezentovat MF-eSports a všichni doufáme, že nezklameme a budeme předvádět ty nejlepší výkony.”

Následně bych chtěl představit postupně celý tým League of Legends academy. Prvním hráčem, kterého si představíme je kapitán sestavy:

“Jmenuji se David Venclíček, je mi 18 let, jsem z Prahy a jsem hokejista. Je zajímavé, že jsem se jako hokejista dostal do organizace, ale jsem na to nesmírně hrdý a doufám, že mi to na riftu půjde. Mezi mé další koníčky patří poslouchání hudby, konkrétně kapela Kabát, či Linkin Park.”

Role v týmu:
“V týmu hraji toplane, mým úkolem je callovat, co se může a nemůže fightit v mid/late game. Snažím se soustředit především na tanky hrdiny, kteří jsou teď dost hraní a já se v nich dost vyžívám. Netajím se tím, že si občas picknu tzv. troll pick (nikoliv v turnaji, nebo scrimech, či soutěžních zápasech).”

Jak ses dostal k League of Legends?
“K League of Legends jsem se dostal na základní škole, když jsem hledal hru, kterou budu moct s kamarádama hrát, jelikož Counter-Strike: Global Offensive, na kterém jsem začínal hrát, moc kamarádů nehrálo. Bylo to tuším tedy v roce 2016, kdy jsem poprvé zapnul League of Legends, levelil jsem si účet a někdy na levelu 22 jsem s tou hrou na dlouho přestal, někdy v prosinci roku 2018 jsem začal hrát znovu a to už bylo aktivně, dolevelil jsem is účet a s týmem začal ”tryhardit”.”

Jaké jsou tvoje cíle a ambice v League of Legends?
“Netajím se tím, že mám možná ty nejvyšší ambice z týmu. Hrozně rád bych se podíval do nějaké zahraniční ligy, nejlépe do evropské LEC. Momentálně to ale je vyhrát LAF Ligu a Hitpoint Masters v Česku.”


Druhým představeným hráčem je:

Jungle – Samuel ”Numero Uno” Urbášek

Představení hráče:
“Čau, jmenuji se Sam a je mi 18 let. Jsem rozený Moravák bydlící u Prahy. Mám zálibu ve hraní počítačových her, ale i v ostatních sportech. Taky moc rád poslouchám hudbu, od klasického Amerického rappu po hity z 80. let.”

Role v týmu:
“Moje pozice v týmu je jungle, kterou se pořád ještě hodně učím, protože jsem do jungle swapnul z AD Carry. Mým úkolem je hlídat map control a objectivy, konkrétně jestli o dané objectivy můžeme fightit, nebo naopak ne.”

Jak ses dostal k League of Legends?
“K League of Legends jsem se dostal přes kamaráda, když jsem bydlel ještě na Moravě. Tuším, že to bylo mezi 3. a 4. sezónou, přičemž rok jsem hrál jenom proti botům a expil jsem účet. V 6. sezóně jsem měl 8-měsíční pauzu, to jsem hrál hlavně World of Warcraft.”

Jaké jsou tvoje cíle a ambice v League of Legends?
“Jelikož my si malé cíle nedáváme, tak bych se rád dostal do nejlepší ligy na světě. Společně s MF-eSports bychom se chtěli dostat na tu největší špičku ať už CZ/SK scény, nebo té světové.”


Třetím hráčem je:

Midlane – Martin ”Zero” Panák

Představení hráče:
“Ahoj, jmenuji se Martin a je mi 18 let. Mám rád anime a dobré jídlo.”

Role v týmu:
“Zastávám roli defenzivního midlanera a mým nejoblíbenějším hrdinou je Orianna.”

Jak ses dostal k League of Legends?
“K League of Legends jsem se dostal přes sestry přítele, který už lolko hrál, bylo to tuším v listopadu roku 2015. Mám pocit, že tehdy vycházela Kindred, kterou právě sestry přítel moc rád a hodně hrál a tak jsem si jí musel koupit taky a samozřejmě jsem si jí hned oblíbil.”

Jaké jsou tvoje cíle a ambice v League of Legends?
“Mým momentálním cílem je dostat se do nejvyšší české ligy, čili Hitpoint Masters a nadále se uvidí. Moc rád bych si vyzkoušel nějakou ze zahraničních lig.”

 

Čtvrtým hráčem je:

ADC – Roman ”Guro” Dušek

Představení hráče:
“Ahoj, jmenuji se Roman Dušek a je mi 17 let. Pocházím z Prahy.”

Role v týmu:
“Moje momentální role je AD Carry, po dohodě s nynějším junglerem, který hrál AD Carry dříve. Snažím se najít svoji metu hrdinů tak, aby to sedělo jak mě, tak týmu, tak i aby se to dalo hrát.”

Jak ses dostal k League of Legends?
“V roce 2014 mi kamarádi řekli, ať s nimi začnu hrát League of Legends. V té době jsem hodně hrál Counter-Strike: Global Offensive, takže jsem na League of Legends začal pomalu přecházet. V roce 2016 jsem na hru League of Legends kompletně přešel s tím, že můj nejhranější a nejoblíbenější hrdina byla Riven. V roce 2018/2019 se mi začali líbit AD Carry hrdinové díky jejich hernímu stylu, navíc mi dost pomohl Aleš ”Freeze” Kněžínek, od kterého jsem se učil a dal mi dost inspirace díky jeho streamování. Aleše sleduji do teď a pokud hraje a zrovna nespeedrunuje, tak se od něj furt rád něco naučím.”

Jaké jsou tvoje cíle a ambice v League of Legends?
“Můj cíl je dotáhnout to na jednoho, nebo klidně na toho nejlepšího AD Carry hráče a co se týče týmových úspěchů, tak bych se chtěl dostat do LCS, nebo nějaké lepší ligy, případně vyhrát Worlds.”

 

Posledním hráčem je:

Support – Adam ”ProsteStavos” Staveník

Představení hráče:
“Ahoj, jmenuji se Adam Staveník, je mi 20 let, League of Legends hraji již 4 roky, s tím, že aktivně poslední rok. Dříve jsem hrával v několika týmech, ale nikdy jsme to nebyli schopni dotáhnout nějak moc daleko, proto se mi líbí naše aktuální sestava, ve které jsme si sedli jak herně, tak i povahově. Myslím si, že když potrénujeme, můžeme něco dokázat.”

Role v týmu:
“V týmu hraji roli supporta a ikdyž jsem toho názoru, že jediný pravý support hrdina je Braum, snažím se hrát úplně vše.”

Jak ses dostal k League of Legends?
“K League of Legends jsem se dostal skrze kamaráda z tábora, který mě do toho navrtal. Jednoho dne přišel, posadil mě k tomu a já hraji až do teď. Občas ho za to proklínám, ale celkově jsem vlastně rád.”

Jaké jsou tvoje cíle a ambice v League of Legends?

“Vždy jsem si svoje sny kouskoval na menší cíle, aby mi přišli více dosažitelné, proto mým momentálním cílem je se neustále zlepšovat a učit se novým věcem.
Závěrem bych chtěl poděkovat MF-eSports, že dali příležitost i méně zkušenému hráči, jako jsem já a doufám, že nezklamu.”

Add comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *