Post thumbnail

 

V posledních dnech nastala hodně velká událost, nebudeme přehánět, ale našli jsme skvělé hráče s velkým potenciálem, řekli jsme si proč nevyužít jejich talent, nazvali bychom to jako ,,Vítej mezi námi“ a tím bychom rádi přivítali zcela nový a nabitý tým ve hře Counter-Strike: Global Offensive, který bude hrát pod našimi barvami.


Rádi bychom se zeptali kapitána týmu na vyjádření situace jeho týmu, mohl bys nám říct, jak to vlastně všechno u vás začalo?  Co je bylo vlastně vašim cílem?

“Po duoQ s Tr3blem jsme se rozhodli si založit vlastní tým. Dokázali jsme sehnat  potřebné hráče do týmu a to jsme my  Sobo, TR3BLE, Tuhy, DemiG, Cossyk, retry a Spawen. Důvod proč nás bylo víc byl ten, že kdybychom šli na turnaj nebo cokoliv a někdo nemohl tak aby byl nahrazen hráčem co zrovna ten čas má. Po několika měsíčním hraním spolu, jsme dostali možnost hrát za organizaci MF-eSports, a to zrovna za herní sekci Counter-Strike: Global Offensive do týmu Akademie, kde jsme nabídku přijali. Dnes již působíme pod MF-eSports. Spousta lidí chce chodit na LAN akce, ale ne každý je schopný pro to něco udělat. Náš cíl je se dostat na Mistrovství České republiky (MČR), protože se chceme taky dostat na zahraniční turnaje a MČR nám dá skvělou přípravu. Rozhodně se máte na co těšit, nejsme jenom Akademie, ale jsme začátek nové kapitoly knihy jménem :  Bitva u Thermopyl.”

 

Rádi slyšíme tak nabitou energii od kapitána, děkujeme ti za představení vašeho týmu, přejeme taky hodně úspěchů aby to všechno dopadlo podle vašich i našich představ. Následně bychom se mohli podívat na to, co nám o sobě napsali členové týmu z Akademie.

 

Začneme s kapitánem týmu a to je

Tibor „Sobo“ Sobotka:
Ahoj, jmenuji se Tibor Sobotka a je mi 20 let. Ve hře mám odehráno kolem 8000 hodin, pár turnajů, ale žádná LAN párty. Ke Counter-Strike jsem se dostal už ve věku 9 let, ale moc jsem si tu hru nezahrál, jako většina rodin, musel jsem se o počítač dělit se starším bratrem. Po pár letech sledování bratra, jsem se se od něj naučil pár zkušeností, které do teď využívám naplno a moc mu za to děkuji. V 15 letech jsem si řekl, že bych rád zkusil se usadit na Česko-slovenské herní scéně a začal jsem se hodně snažit někde uspět a vyzkoušel jsem si to s hodně týmy, kde jsem měl zkušenost i již v zahraničí, pak jsem se vrátil zpátky do Česka a založil tým a nyní mě vidíte v MF-esports.eu Counter-Strike: Global Offensive Akademií a věřím, že se posuneme ještě nahoru. Děkuji všem, za to co mě motivují a drží mi palce.

Následně si představíme dalšího člena týmu a to je

Marek „TR3BLE“ Haifler:
Ahoj, jmenuji se Marek Haifler a jsem z Rakovníka, je mi 20 let. Counter Strike hraju něco přes 6 let a začínal jsem s hrou Counter Strike 1.6, kde jsem měl nahráno 1400 hodín, pak jsem se přesunul na Counter Strike Source, kde jsem měl odehráno 1200 hodín, následně vydali hru Counter- Strike: Global Offensive, kterou již hrám do současna a mám nahráno přes 6400 hodin. Jsem více násobní Global Elite (nejvyšší hodnocení ve hře), na portálu Faceit mám nahráno přes 2000 zápasů a můj nejvyšší level tam je 8, kde se snažím nasbírat více zkušeností. Na LAN párty jsem byl jednou a to byla E-Rivals v Praze v roce 2017. Jsem moc rád, že jsem měl možnost se připojit do organizace MF-eSports a týmu Akademie, kde se budu vytěžit maximum svých sil.
Můj sen je dostat se na Mistrovství České republiky, rád bych se stal profesionálním hráčem do budoucna ať už v zahraničí a nebo na Česko-slovenské herní scéně a živit se tím.

 

Dále přivítáme dalšího člena týmu a to je

Jiří „demig“ Huml:

Ahoj, jsem Jiří Huml a je mi 25 let. Ve hře Counter Strike 1.5 a 1.6 mám již celkem nahráno přes 5000 hodin. Právě kvůli Counter Striku jsem se naučil editovat videa, kde si již v současnu touto práci přivydělávám. Kdysi jsem Counter Striku věnoval spoustu času, kde jsem nasbíral zkušenosti v mnoha týmech se kterými jsem se umístil na vysokých žebríčkách v online turnajích. Do MF-esports.eu jsem se společně dostal s mým týmem, kde jsou mí mladší spoluhráči více ambiciozní a já bych si rád splnil sen z mých mladých let.

 

Dále přivítáme člena týmu

Roman „TUHY“ Tuháček:
Ahoj, jmenuji se Roman Tuháček a je mi 26 let. Jsem obyčejný kluk z vesnice, který začal hrát hru Counter Strike jako dítě ve svých 7 letech ve volném čase na Obecním úřadě. Postupem času, jsem se této hře začal věnovat více a snažil jsem se zlepšovat své dovednosti. Začínal jsem na Counter Strike 1.4 a 1.5 pak následovalo 1.6 a Counter Strike Source, následně jsem se dostal k současné verzi hry Global Offensive. Za 19 let hraní Counter Striku, jsem působil v pár týmech a potkal jsem spoustu skvělých lidí a některými jsem v kontaktu i do dnes. Mojí nejoblíbenější zbraní ve hře je AWP.

 

 

Následovně přivítáme hráče týmu

Ondřej „Cossyk“ Kosprd:
Ahoj, jmenuji se Ondřej Kosprd a je mi 19 let. Začal jsem hrát Counter Strike ve svých 13 letech a pak jsem přestal hrát ve svých 16 letech. Měl jsem nahráno v Counter Strike 1.6, Counter Strike Source a Counter- Strike: Global Offensive více než 12000 hodin spolu. Následně jsem prodal účet a před zhruba 4 měsíci, jsem si založil nový účet, kde se snažím dostat zpátky do formy.

 


Na závěr si představíme trénera týmu

Štěpán „SPawen“ Moos:
Ahoj, jmenuji se Štěpán Moos a je mi 33 let. Hraji Couter Strike více než 16 let, kde jsem měl delší pauzu kvůli stavu Counter-Strike: Global Offensive a České herní scéně. Následně jsem se vrátil jako trenér a budu trénovat hráče z MF-esports.eu Akademii, byl jsem v různých týmech jako například: Exodus eSports, eXenie eSports, EVOLUTION Gaming, Royality eSports, Apple Gaming, eXtatus, Cyber Machines, ARTclan.eu, Cracked Gamers. V Counter Strike Source a Counter-Strike: Global Offensive jsem působil v týmech myRevenge e.V. a Gunrunners.


Děkujeme hráčům z Akademie Counter-Strike: Global Offensive MF-esports.eu za skvělé představení a doufáme, že se vám bude dařit jak v herním tak i reálním životě a taky jsme moc rádi, že vás můžeme mít v naši organizaci. Doufáme, že společnými silami to dotáhneme daleko.

Add comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *