Post thumbnail

Zdravíme naše čtenáře a fanoušky u oficiálního představení naší CS:GO sekce.

 

 

Netrvalo to dlouho a po rozpadu naší CS:GO sekce ve složení:

Jiří „Jimbo“ Kamenický

David „DavesS“ Prokeš

Kristian „FreaKy“ Cymbaljuk

Matyas „Matyz“ Dankovky

Jakub „Warden“ Horák

My klukům strašně moc děkujeme a přejeme hodně štěstí do budoucna, a hlavně Wardenovi brzké uzdravení.

V posledních dnech nastala hodně velká událost, nebudeme přehánět pokud, napíšeme že jsme našli skvělý tým s velkým potenciálem. Přivítejte v naší „rodince“ novou sekci ve hře Counter-Strike: Global Offensive, která bude momentálně hájit a hrát pod našimi barvami. Sekce má aktuálně tuto sestavu:

 

 

Dovolili jsme si požádat přímo kapitána naší nové sekce Logana, aby nám napsal pár krátkých vět o týmu, zde jsou:

 

Ahoj, jmenuji se Jakub Moravec a ve hře vystupuji pod nickem LogaN. Naši sestavu tvoří zkušení borci jakou jsou VANTO, hazard, TURBO a mult1. CS:GO hraju vlastně od prvního dne co vyšlo jelikož už cs hraju nějaký ten pátek a hrál jsem i předchozí verze jak 1.6, tak i CS: Source. Asi jako každý jsem v mládí s kamarády hrál různé hry a dostali jsme se pak právě k CS u kterého jsem zůstal a hraji ho do dnes. Naše týmové cíle jsou asi jako každého týmu tady u nás, a to je MČR, takže se budeme snažit hrát co nejvíce turnajů kde se bude bojovat o MČR body a zkusit potrápit CZ/SK scénu. Budeme se samozřejmě pokoušet hrát i EU kvalifikace a určitě budeme hrát ESEA ligu kde nebereme nic jiného, než postup do vyšší divize.

 

 

Děkujeme hráčům z naší nové Counter-Strike: Global Offensive sekce MF-esports.eu za skvělé představení a doufáme, že se Vám bude dařit jak v herním, tak i reálním životě a taky jsme moc rádi, že Vás můžeme mít v naši organizaci. Doufáme, že společnými silami to dotáhneme, co nejdále.

Add comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *